Haber

Zinnur Büyükgöz’den istişare mesajı

KOCAELİ (İGFA) – Seçim faaliyetleri kapsamında Gebze’deki sivil toplum kuruluşları ve vatandaş derneklerine konuk olan Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı ve Kocaeli Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Seçim faaliyetleri kapsamında sizlerin görüş ve taleplerini önemsiyoruz. Attığımız her adımda, aldığımız her hizmette istişarede her zaman bereket vardır diyerek, . İnşallah Gebzeli vatandaşlarımızın sandıktaki teveccühü ve desteğiyle yeni dönemde Gebze’yi Türk Yüzyılına hazırlayacak projelere hep birlikte imza atacağız” dedi.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Seçim faaliyetleri kapsamında toplumun her kesiminden vatandaşlarla bir araya gelmeye devam eden Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Adayı Zinnur Büyükgöz; Gebze’de sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra vatandaşlara ve kültür derneklerine de ev sahipliği yapıyor. Ziyaretler kapsamında AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, MHP Gebze İlçe Başkanı Ali Yalsız ve örgüt yöneticileriyle birlikte Gümüşhane Kürtün İlçesi Taşlıca ve Etraf Köyleri Derneği’ne konuk olan Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, ilçeye sunulan proje ve hizmetlerden bahsetti. Yeni dönemde hayata geçirilecek projeler hakkında da vatandaşları bilgilendirdi.

GÖNÜL BELEDİYESİ İLE HİZMETE DEVAM

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, 5 yıllık belediye başkanlığı döneminde hayata geçirilen her projenin, her hizmetin temelinde ilçe sakinlerinin görüş, öneri ve taleplerinin bulunduğunu belirterek, “Gönül belediyeciliğinin en önemli ayağıdır. Belediyecilik anlayışımızın omurgasını oluşturan şeffaflık ve sizsiniz.” Kardeşlerimizle kurduğumuz gönül birliği. Başından beri attığımız her adımda istişareye ayrı bir değer ve önem verdik.

GEBZE’MİZİ TÜRK YÜZYILINA TAŞIYACAK HİZMETLER

İstişarede her zaman merhamet vardır diyerek attığımız her adımda ve her hizmette sizlerin görüş ve taleplerine önem veriyoruz. Yeni dönemde de Gebzeli hemşerilerimizin sandıkta destek ve desteğiyle sağlam işlere ve hizmetlere imza atmaya devam edeceğimize inanıyorum. İnşallah Gebze’yi Türk Yüzyılına hazırlayacak özgün projelere hep birlikte imza atacağız. Misafirperverliğiniz için sizlere bir kez daha şükranlarımı sunmak isterim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu