Haber

Karabağlar Belediyesi Yaz Spor Okulları Başlıyor

Karabağlar Belediyesi tarafından çocukların ve gençlerin yaz aylarını en iyi şekilde değerlendirebilmeleri için düzenlenen Summer Summer SporOkullar 19 Haziran Pazartesi günü başlıyor.

ilçede 15 spor Merkezde 12 branşta başlayacak spor okullarında Futbol, ​​Basketbol, ​​Voleybol, Tenis, Taekwondo, Karate kursları, 07-15 yaş aralığında; Bocce, Güreş, Halk Oyunları, 10-15 yaş; 05-09 yaşları arasında cimnastik kursları da yapılacak. Yetişkinler için aerobik, Zumba ve Tenis düzenlenecektir.

Kurslara kayıt olmak isteyenler spor merkezlerine başvurabilir. Detaylı bilgi almak isteyenler Spor İşleri Müdürlüğü’nün 414 79 01 ve 414 78 18 numaralı telefonlarını da arayabilir.

ATATÜRK GENÇLİK VE SPOR MERKEZİ TAMAMLANDI

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, ilçede her yaştan vatandaşı sporla buluşturmayı amaçladıklarını belirterek, bu kapsamda düzenlenen yaz kurslarının yoğun ilgi gördüğünü hatırlattı. İzmir’in en büyük spor komplekslerinden biri olacak Atatürk Gençlik ve Spor Merkezi’nin inşaatının hızla devam ettiğini hatırlatan Başkan Selvitopu, “Betonarme işleri tamamlandı ve tribün çatısı gibi çelik sistemi tamamlandı. şu anda montajı yapılıyor ve yıl sonuna kadar hepsini hizmete açacağız. Merkezimiz Karabağlar’a ve İzmir’e değer katacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu